Virtuele munten, reële risico’s. De enige garantie in crypto is het risico.

Partnership Everest Law

Het is al jaren koffiedik kijken wat betreft het wettelijke en fiscale kader van Bitcoin en andere cryptocurrencies en daar willen samen met Everest Law iets aan doen!

Hoewel er nog steeds geen faire en duidelijke richtlijnen bestaan (zoals in Nederland bijvoorbeeld wel het geval is) willen we er toch voor zorgen dat onze cursisten op de hoogte blijven van alle laatste ontwikkelingen op fiscaal vlak in België EN Europa.

Om dit mogelijk te maken gaan we in zee met de Vlaamse law firm gigant Everest law. Niet alleen is hun expertise op het vlak van fiscaliteit en crypto compleet uniek in Vlaanderen, ze worden bovendien bijgestaan door de grootste expert fiscale innovatie in België: professor Méhdi Zagheden.

Buiten het adviseren van bedrijven m.b.t. digitale innovatie publiceert Everest ook een zeer toegankelijke tweewekelijkse nieuwsbrief met alle relevantie ontwikkelingen betreffende het steeds wijzigende fiscale kader omtrent cryptocurrencies. Schrijf je alvast in voor hun nieuwsbrief en lees hieronder hun uitgebreide gastcolumn over crypto en erfenissen!

Nieuws

WEF wil crypto reguleren

Het WEF publiceerde op 25 mei een nieuwe white paper met de de naam “Pathways to Crypto-Asset Regulation” waarin het beklemtoont dat er dringend meer regulatie nodig is. De paper bevat de gebruikelijke ongegronde beschuldigingen en vooroordelen over Bitcoin. Zo doen de auteurs een oproep

LEES VERDER »

Ledger stelt update uit na aanhoudende kritiek

Het regende bakken kritiek toen Ledger op 16 mei aankondigde dat het een nieuwe backup feature genaamd “Recover” zou lanceren. Zoals we vorige week al uitvoerig beschreven zou deze nieuwe update verschillende veiligheidsrisico’s inhouden en een serieuze afwijking zijn van de veiligheidsprincipes die het bedrijf

LEES VERDER »

Amerikaanse debt ceiling weer opgetrokken

President Joe Biden heeft eindelijk een deal te pakken over de nakende “debt ceiling” die vandaag nog steeds is vastgelegd op $31,4 biljoen. Dit schuldenplafond is een louter Amerikaans fenomeen waarbij de overheid van de VS zichzelf een limiet oplegt wat betreft het maximum aan

LEES VERDER »

Ledger update roept veel vragen op

De populairste hardware wallet producent ter wereld maakte de voorbije week misschien wel de grootste blunder uit zijn 9 jarige geschiedenis. Op 16 mei werd de nieuwe Ledger firmware versie 2.2.1 gelanceerd die de nieuwe functionaliteit ‘Ledger Recover’ bevat. Deze controversiële update maakt het mogelijk

LEES VERDER »